Sveikas stogas - tvirtas būstas,           gero ūpo tenetrūksta!

                       

Falciniai stogai

 

Kai kurie darbai: 

Falciniai stogai arba dvigubo falco technologija yra stogo dengimo būdas kai stogas yra dengiamas skarda. Visi sujungimai yra valcuojami dvigubu falcu.                                                

Dvigubo ir viengubo falco dangą gaminame patys.                                  

Dvigubo falco technologija yra geriausias stogo dengimo būdas mažiems nuolydžiams ir ne tik, kai nuolydžio laipsnis yra nuo 3  laipsnių.

Dvigubo falco technologija turi didelį pranašumą prieš kitus stogus savo sandarumu bei ilgaamžiškumu.

Lakštus yra galimybė gaminti pagal stogo ilgį be horizontalių sujungimų (o jei tokie ir yra jie valcuojami dvigubu falcu). Danga prie grebėsto karkaso tvirtinasi su klemeriais, kurie pasislepia dangos vertikaliuose sujungimuose. Dėka ko uždengtame stoge nelieka kyšančių tvirtinimo elementų. Todėl stogo lakštai yra vientisi (be skylių bei stoginių savisriegių).

Tame dengimo būde nenaudojamas silikonas, kniedės, vinys ir kiti išoriniai tvirtinimo elementai. Visi mazgai su spec. įrankiais valcuojami dvigubu falcu. 

Ypatingai yra patvarūs sujungimo mazgai aplink kaminą, stoglangius, užleidimai ant sienos, karnizo pabaiga. Šie darbai reikalauja patirties bei profesionalių įgūdžių.  

Viengubo falco technologija galima nauduoti  kai stogo nuolydis ne mažesnis  25 laipsniai.                               Čia yra senovinis dengimo būdas, kai dar nebuvo taip paplitusi (mechanizuota) dvigubo falco technologija.


 

Atgal

Parašykite
Paskambinkite